Pytania dotyczące produktu

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Kupuj bez ryzyka dzięki 3 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Tutaj dowiesz się, jak skorzystać z naszej gwarancji. Chętnie Ci pomożemy w przypadku dalszych pytań.

Zamówienia

Masz pytania na temat zamówienia? Sprawdź, czy w tym miejscu znajdziesz rozwiązanie. W razie potrzeby możesz w dowolnej chwili skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Wysyłka i dostawa

Zapoznaj się z informacjami o metodach wysyłki, warunkach dostawy oraz wszystkich aspektach dotyczących dostawy, które są dla Ciebie ważne.

Zwroty i refundacja

Jeśli po otrzymaniu zamówienia zmienisz zdanie, tutaj znajdziesz informacje na temat zwrotu towaru i refundacji środków.

Płatność, rabaty i kupony

Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat płatności. Kod rabatowy? Idealnie – tak wykorzystasz go w naszym systemie zakupowym.

Nasza obsługa klienta z myślą o Tobie

Good to Know

Przed wysłaniem zgłoszenia należy sprawdzić, czy odpowiedź na pytanie można znaleźć w naszym dziale pomocy. Uwaga: Po otrzymaniu zamówienia przesyłkę otrzymasz w ciągu 1 do 2 dni roboczych na terenie Niemiec. Ze względu na system COVID-19 mogą wystąpić opóźnienia w dostawie - niestety nie mamy na to wpływu.

Nasza obsługa klienta

B2B, BUSINESS-TO-BUSINESS

Czekamy na Państwa prośby o współpracę. Skontaktuj się z nami pod adresem:

angelika@smile-secret.pl

Nasz formularz kontaktowy – dzięki niemu wszystko przebiegnie sprawniej

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z naszymi Informacja o ochronie danych.